Kombinezon z izrezom v obliki V KM07

    Kombinezon z izrezom v obliki V KM07

    Kombinezon z izrezom v obliki V KM07
    Barva
    • modra
    Velikost
    • 36
    • 38
    • 40
    • 42
    • 44
    Nife
    44,90 €
    Z DDV

    Skupna ocena izdelka Skupna ocena izdelka:

    0 1 2 3 4
    0/5 - 0 ocen

    Poglej ocene
    0 1 2 3 40
    0 1 2 3 00
    0 1 2 0 10
    0 1 0 1 20
    0 0 1 2 30

     Dodaj komentar Poglej komentarje Poglej komentarje
    Pinterest
     

    Udoben kombinezom z V izrezom in patentom na gležnjih. Zapre se z zadrgo na hrbtu. Popoln je za tople dni in poletne zabave.

    Sestava: 94% viskoza, 6% lycra. Manekenka na sliki je visoka 178 cm in nosi št. 36.

    km073638404244
    Width of shoulders37,538,539,540,541,5
    Circumference of bosom86,590,594,598,5102,5
    Circumference of waist97101105109113
    Measure the inside trouser leg75,575,575,575,575,5
    Length of the overalls149150152153154
    Height of the state23,52424,52525,5
    Circumference of hips104,5108,5112,5116,5120,5
    KM07

    Poslovna ženska moda za vsak dan. Vsaka ženska si zasluži najboljše za sebe in za vsako priložnost.

    Ocene izdelka Ocene izdelka (0)

    Na podlagi 0 ocen - 0 1 2 3 4 0/5
    Izdelek dodan na seznam želja

    Stran uporablja piškotek za pravilno delovanje - Več o tem